Pro výchovu, zážitek, vzrušení

Výchovné tresty

V POLEPŠOVNĚ M může během výchovné lekce chovanka zažít různé typy výchovnýcn trestů, které lze rozdělit do tří základních skupin

PSYCHICKÉ TRESTY

FYZICKÉ TRESTY

SEXUÁLNÍ TRESTY

níže uvádím, s jakými tresty se můžete při mé výchově jako chovanka POLEPŠOVNY M setkat.

ZDŮRAZŇUJI, ŽE VOLBA TRESTŮ PROBÍHÁ VŽDY PO DOHODĚ S CHOVANKOU PŘED ZAHÁJENÍM VÝCHOVY - viz sekce Co mě čeká.

Pokud zde tedy jsou uvedené tresty, které se ti mohou zdát nevhodné nebo se ti prostě nelíbí, jsou zde právě proto, aby jsi před zahájením výchovy mohla říct buď Pane Vychovateli, tohle bych ráda zkusila a naopak to, to, to a to nechci.

HLAVNÍM VÝSLEDKEM TRESTŮ musí být dosažení požadovaného "výchovného" efektu, ale hlavně tvoje uvolnění, vzrušení a realizace představ

psychycké tresty

Psychické tresty jsou používány zejména pro ještě lepší navození atmosféry, kdy se žena lépe vžije do své submisivní role chovanky a následně s výrazně vyšší intenzitou vnímá další tresty. Tento typ trestů je vždy kombinován s dalšími tresty

TYPY TRESTŮ

Výslech - chovanka je podrobena důslednému výslechu týkající se intimních problémů, jako je například sexuální život, případně další. Rychlý sled dotazů, důraz na jasné odpovědi..

Řád - při výchovné lekci je důsledně dodržován výchovný řád, kdy musí chovanka například s vysokou přesností realizovat úkoly vychovatele, správně odpovídat, děkovat, oslovovat Pane Vychovateli atd.

Nadávky - Vhodně zvolené nadávky a jejich kombinace s dalšími tresty působí u některých chovanek jako výrazný akcelerátor vzrušení a vnímání submisivní role.

a mnoho dalšího..

Fyzické tresty

Fyzické tresty jsou vyhledávány u největšího počtu chovanek. Hlavním cílem fyzických trestů je zejména vzrušení, uvolnění, navodění pocitu podřízenosti atp. Zdůrazňuji, že fyzické tresty, které jsou v POLEPŠOVNĚ M realizovány jsou ohraničeny "rozumnou mírou". Jako vychovatel jsem dominantní muž, ale ne sadista, proto pokud hledáte extrémní fyzické tresty sahající do sadismu, jako je extrémní výprask, propichování, pálení a jiné praktiky, nemohu vám bohužel vyhovět - tyto tresty nejsou v POLEPŠOVNĚ M praktikovány. Po výslovné dohodě s chovankou je samozřejmě možné udělit větší výprask,který zanechá na několik dní stopy, avšak je nezbytně nutné se o rozsahu možných trestů domluvit před zahájením výchovy.

TYPY TRESTŮ

Výprask - nejpoužívanější trest v POLEPŠOVNĚ M. Výprask může být realizovaný jednou nebo více pomůckami, jako jsou rákoska, vařečka, pásek nebo řemen, ruka, prut, bičík a množství dalšího. Intenzita výprasku je opět vedena s ohledem na dosažení požadovaného výchovného výsledku a očekávání Chovanky. Některé chovanky tak preferují rázný a důsledný výprask, jiné delší "poplácávání". Výprask je možné realizovat přes zadek, stehna zepředu i zezadu, záda, naďra, ruce, chodidla a další. Dle intenzity výprasku a zvolené pomůcky po výprasku mohou zůstat lehké stopy. Při použítí například pásku a vhodné síle však žádné stopy nezůstávají a výprask není do 2 hodin vůbec patrný, naopak po výprasku například rákoskou nebo prutem zůstávají stopy i několik dnů. Tento faktor je třeba vzít v potaz a jasně před výpraskem definovat, jaké jsou vaše očekávání a "možnosti" - pokud jsi sama a výprask tě vzrušuje, jistě ti pár modřinek vadit nebude, naopak pokud jsi vdaná, jistě je pro tebe naprostou nutností, že pokud tě večer partner uvidí, nic nesmí být poznat (kromě tvojí evidentně dobré a uvolněné nálady..)

Svazování - bondage - oblíbená praktika chovanek POLEPŠOVNY M. Při svazování může být chovanka svázána pouze částečně, například ruce a nohy, nebo přivázána k určitému předmětu (stůl, dveře, strom, židle) atd. Pro co nejlepší výchovný efekt je svazování nejlépe vhodné kombinovat s dalšími tresty, jako jsou psychické tresty, výprask nebo sexuální tresty. Při vhodném použití nezanechá svazování žádné nebo pouze minimální stopy.

Kolíčky, sponky - Při tomto typu trestu jsou chovance na zvolené části těla navěšeny kolíčky s různou sílou stisku a ponechány několik minut. Kolíčky lze v různé míře aplikovat prakticky na celé tělo, kde je alespon trochu volnější kůže, nejčastěji na prsa, boky, ruce, stehna a genitálie. Použití kolíčků při vhodném použití nezanechá žádné nebo pouze minimální stopy.

Povinné držení pozice - chovanka dostane za úkol držet stanovenou pozici, obvykle například v kleče, ruce nad hlavou, ruce za zády, ruce natažené atp. Vychovatel sleduje dodržování stanovené pozice po určitou dobu a v případě porušení následuje trest.

Fyzických trestů je celá další spousta, s jejich možnostmi budeš seznámená během přijímacího pohovoru. Mezi další tresty, které v POLEPŠOVNĚ M můžeš čekat můžu jmenovat například - vosk, používání proudu stříkající vody, kopřivy, a mnoho mnoho dalšího

sexuální tresty

Sexuální tresty jsou realizovány pouze po předchozí dohodě s chovankou a dle stanoveného rozsahu. Pokud sexuální tresty při přijímacím pohovoru nezvolíš, nebudou realizovány. Hlavním cílem sexuálních trestu je dosažení sexuálního vzrušení, dráždění a případně orgasmu, které jsou spojené s pobytem v POLEPŠOVNĚ M a realizovanými výchovnými praktikami. Při sexuálních trestech může docházet k uspokojování chovanky i Vychovatele, nebo obou. Zdůrazňuji, že při realizaci sexuálních trestů zásadně dodržuji odpovídající hygienickou úroveň a stejně tak zásadně - v případě kdy je to žádoucí - používám kondom.

TYPY TRESTŮ

První čtzři typy trestů jsou zejména vhodné pro ty chovanky, které se výchovy účastní poprvé a nemají s něčím podobným zkušenosti, případně jsou stydlivé, neboť právě pokud jsi stydlivá, je vzrušující efekt výrazně vyšší.

Nucené předvádění - chovanka je nucena dle přesných instrukcí Vychovatele předvádět své tělo, svlékat se dle instrukcí, ukazovat se atd.

Nucené sexuální předvádění - chovanka je nucena dle přesných instrukcí Vychovatele předvádět intimní čnnosti, onanovat dle instrukcí atd.

Vstupní vyšetření - před zahájením Výchovy můžeš být podrobena důkladnému vstupnímu vyšetření, při kterém budeš důkladně prohlédnuta, od kontroly prsů, přes kontrolu pohlaví a análu, zároveň bude zkontrolováno, zda na Výchovu přicházíš řádně připravena, umyta atd.

Osahávání - ve stanovené pozici - obvykle ve stoje, nebo opřená o stůl atd je chovanka osahávána, drážděna a to na všech částech těla dle volby Vychovatele. Během osahávání jsou chovance zadávány další úkoly, jako například že nesmí změnit pozici, nesmí vydávat žádné zvuky atd.

Použití sexuálních pomůcek - chovanka je nucena bud sama použít různé sexuální pomůcky dle instrukce vychovatele, nebo je používá dle svého rozhodnutí vychovatel. Pro tuto činnost je možné přinést do POLEPŠOVNY M své vlastní pomůcky, jako jsou vibrátory, didla a další.

Orální uspokojování Vychovatele - chovanka je nucena k orálnímu uspokojování vychovatele dle jeho insturkcí

Nucená soulož - chovanka je nucena k souloži s vychovatelem v poloze, způsobu a intenzitě dle zadání vychovatele.

Další tresty mohou být například, nucený piss

KOMBINACE TERSTŮ

Zejména sexuální tresty je pro jejich lepší výchovný a v konečném dusledku vzrušující pocit vhodné kombinovat s dalšími tresty, které již byly uvedeny, jako například svazování + sexuální tresty, sexuální tresty + nadávky, střídavě sexuální a fyzické tresty atp.

 

HOĎ SI KOSTKOU..

Protože se často stává, že zejména nové chovanky nejsou schopné z rozsahu trestu si vybrat a chtějí zkusit více činností, nebo stávající chovanky chtějí zkusit něco nového, patří mezi výchovné praktiky POLEPŠOVNY M sytém "Hoď si kostkou"

Vychovatel má k dispozici seznam trestů, jejich intenzitu a možné kombinace. Ze seznamu trestu jsou vyjmuty pouze ty tresty, které chovanka předem výslovně odmítne, ostatní zůstávají. Chovanka následně hází kostkou a podle stanovené tabulky jí vychovatel sdělí, jaké tresty danému číslu odpovídají, v jaké kombinaci atd. Chovanka je následně povinna všechny tresty bez odmlouvání přijmout a podvolit se jim. Výsledkem systému Hoď si kostkou je, že chovanka často dostává takovou kombinaci trestů, kterou si sama ani nedovedla v představách představit a výsledná kombinace je výrazně více vzrušující, než prostá volba.

 

TAK CO, UŽ JSIS VYBRALA...

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode