Pro výchovu, zážitek, vzrušení

co mě čeká

První - a pro mě osobně úpně nejdůležitější věcí - je před tím, než s čímkoliv začneme promluvit si o tom, proč se vlastně chceš chovankou v polepšovně stát.

Ať je název POLEPŠOVNA M jakkoliv jasný a je patrné, co se v ústavu děje, je to stále jen HRA. Hra, kdy jeden je dominantní a druhý submisivní, Hra, kdy dominanta vzrušuje dávat úkoly, příkazy nebo trestat a submisivní ženu tyto tresty dostávat. Hlavním cílem je ale pro oba vzrušení - ať už duševní nebo tělesné. A protože každý má úplně jiné představy o tom, jaký "scénář" a průběh by naše hra měla mít, je tak důležité povědět, co chci zažít.

Během let jsem dobře pochopil, že každá žena nebo dívka, která za mnou přichází má pro svoje potřeby úplně jiný důvod. Zatímco pro jednu ženu může být hlavním důvodem zkusit něco nového, jiná třeba hledá něco, co její partner není schopen dát zatímco ona ví, že potřebuje přísnost.

Jiným důvodem může být třeba to, že chovanka již s čímkoliv v oblasti sumbisivity má zkušenosti ale nemá partnera, který by její potřeby mohl realizovat, zkušenost mám i s párem, kde muž chtěl být při výchově svojí partnerky jako divák.

Každá chovanka, která do POLEPŠOVNY M přichází, ať již jako nová chovanka nebo na opětovné lekce, přichází z jediného důvodu - realizovat své předstvy a potřeby. A právě proto, že každý má své potřeby a představy zcela odlišné, je důležité říct,  jaké to jsou.

 

VSTUPNÍ POHOVOR

Vstupní pohovor vždy realizuji s chovankou v jiných prostorách, než kde probíhá výchova. Nejlepší je zajít třeba na společný oběd nebo kávu, případně si sednout v klidu v autě a promluvit si. Během pohovoru se tě budu ptát na otázky,které mi pomohou správně připravit "scénář" výchovy právě podle toho, co od výchovy očekáváš. Nikdy nepoužívám pro více chovanek stejný postup, u každé výchovu přizpůsobím tomu, co od ní očekává.

Zatímco si jedna dívka bude přát pouze dostat výprask - realizovat akt, při kterém se staženými kalhotkami dostane třeba "pětadvacet" a nic dalšího, jiná žena může hledat naopak zejména slovní tresty, příkazy nebo erotické úkoly a nakonec třeba ty - která hledáš něco úplně jiného.

Hlavním cílem vstupního pohovoru je stanovit jasné mantinely, ve kterých se bude tvoje výchova odehrávat, u někoho jsou hranice velmi široké a očekává, že to bude právě Vychovatel, kdo rozhodne o jeho výchově, jiný přichází s jasnou představou a již předem ví, co je již za  hranicí vzrušení a stává se nepříjemné nebo nežádoucí.

 

VÝCHOVNÉ LEKCE

Samotná výchova probíhá zásadně podle předem domluvených pravidel. Pokud chovanka předem při vstupním pohovoru řekla, co chce zažít, je výchvná lekce vedena tak, aby jsi "dostala" přesně to, co chceš. Samozřejmě Vychovatel lekci "okoření" dle vlastního uvážení, opět podle toho, co chovanka během vstupního pohovoru uvedla.

Pokud přicházíš bez konkrétních představ, je právě na Vychovateli, aby rozhodnul, jakým způsobem bude výchovná lekce probíhat. Pokud při vstupním pohovoru uvedeš, že některé tresty nebo způsoby výchovy nechceš realizovat, jsou samozřejmě vynechány.

Čím širší mantinely sama jako nová chovanka pro Vychovatele stanovíš, tím zajímavější a nové pro tebe výchovné lekce mohou být.

Vše záleží jen na dohodě, pokud chceš "pětadvacet" a jít domů, rád ti vyhovím. Pokud chceš i několik hodin výchovy ve všech smyslech, máš je mít.. Už víš, co si vybereš..?

Pouze pro úplnost uvádím, že výchovné lekce pro jejich co nejvěrnější atmosféru probíhají v oblečení, které chovance stanoví Vychovatel, pokud si sama chovanka nezvolí něco jiného. Obvykle se používá sukně, blůza nebo tričko, punčochy, lodičky nebo podobné boty a vhodné spodní prádlo.

Jednotlivé části oblečení jsou podle vhodnosti trestů a lekcí odkládány, některé tresty jsou prováděny ve spodním prádle, u některých budeš nahá. Vše stanovuje vychovatel.

O tom, jaké tresty můžeš v POLEPŠOVNĚ M zažít si přečti v samostatné sekci Výchovné tresty

Podle očekávání chovanky je možné udělovat výhradně výchovné tresty (úkoly, výprask, atp) které nejsou nijak sexuálně zaměřené, nebo je možné udělovat tresty i se sexuální tematikou, kdy podle dohody může dojít k našemu kontaktu (nucený sex, úkoly, onanie, atd). Volba zda bude výchova pouze trestem nebo i sexuální si vybírá sama chovanka před zahájením lekce při pohovoru.

Jak už jsem řekl, striktně odděluji část před/po lekci proti části při výchově samotné. Pokud během času před a po lekci se k tobě budu chovat jako k dámě a galantně, jakmile bude zahájena výchovná lekce, stane se z tebe pouze řadová chovanka, která mě bude oslovovat pouze Pane Vychovateli a do konce lekce bude striktně plnit všechny příkazy Vychovatele.

 

Kde výchova probíhá, jak dlouho trvá, kolik stojí

Pokud jsem již zmínil, že hlavním cílem výchovy v POLEPŠOVNĚ M je realizace snů, představ a potřeb chovanky, které, jak už jsem řekl, mohou být značně rozdílné, neprovádím výchovu na nějakém konkrétním místě (budova, nebo mučírna či něco podobného) ale vždy po dohodě s chovankou na místě k tomu vhodném. Takovým místem může být domluvený hotel, chata, či jiné privátní prostory, zapůjčený byt atd. Výchovu lze provádět také v bytě chovanky, případně v dalších prostorách. V letních měsících je možné výchovu realizovat také venku, v lese atd.

Délka výchovné lekce obvykle trvá od jedné do maximálně několika hodin. Vše záleží na vzájemných časových možnostech a rozsahu výchovných lekcí.

Po domluvě výchovné lekce probíhají nejlépe během všedních dnů od rána do pozdního odpoledne, po domluvě je možný i večerní termín. Víkendy nejsou možné.

Za výchovné lekce chovanka nehradí žádné poplatky a výchova je poskytována zdarma. Chovanka musí zajistit odpovídající prostory pro výchovnou lekci / výchovné lekce. Ve vyjimečných případech lze domluvit společný podíl na těchto nákladech i z mojí strany.

Lekce mohou být po domluvě poskytnuty kdekoliv v ČR, při seriozním jednání a zajištění prostoru nemám problém kamkoliv po ČR přijet a to na moje vlastní náklady - chovanka nic nehradí.

PRO KOHO JE VÝCHOVA V POLEŠPOVNĚ M URČENA

Výchova v POLEPŠOVNĚ M je určena pro dívky a ženy ve věku do 40 let. Starší chovanky je možné přijmout po předchozí dohodě. Výchovu je možné poskytnout všem ženám i dívkám, svobodným i vdaným, hubeným i plnoštíhlým, prostě všem, kdo mají SERIOZNÍ ZÁJEM o realizování OSOBNÍ VÝCHOVY.

V žádném případě se nebudu věnovat nikomu, kdo si bude chtít jen psát, sondovat, zkoušet a nebude jasně rozhodnutý, že má zájem o osobní výchovu v reálu. Neočekávejte z mé strany žádné psaní scénářů nebo něco podobného.

ZÁKLADNÍM PRAVIDLEM V POLEPŠOVNĚ M JE ABSOLUTNÍ DISKÉRTNOST. Mým cílem je společně realizovat věci, které nás baví, k tomu nepotřebuju ani znát tvé jméno či příjmení, ani adresu kde bydlíš ani žádné další údaje. Schůzky jsou vždy diskrétně domluveny, nikdo o nich neví takže můžeš být v klidu ať už jsi z Prahy, kde se nikdo o nikoho nestará, nebo z malé vesnice na Moravě, kde zjištění, že se věnuješ něčemu podobnému vyvolá pozdvižení. NĚCO PODOBNÉHO SE V POLEPŠOVNĚ M BÁT NEMUSÍŠ!. Cokoliv se odehraje při tvé výchově zůstane pouze mezi námi, nikdo další se nikdy nic nedozví.

Většina kontaktu před setkání probíhá e-mailem, před osobním setkáním ale vyžaduji telefoní číslo, aby jsme se mohli dohodnout na detailech osobně, zodpovědět všechny tvoje dotazy a i pro mojí jistotu, že nepojedu 200 kilometrů za někým, kdo si jen chtěl vystřelit.

 

Vychovatel Marek

Pokud se rozhodneš pro novou zkušenost v Polepšovně M, jistě tě bude zajímat, kdo je vlastně VYCHOVATEL MAREK.

Během mnoha let, kdy se koníčku výchovy věnuji, pro mě bylo potěšním vychovávat několik desítek dívek a žen. Jsem muž z Prahy, je mi 35 let a se svými 185 cm a 105 kg můžu říct, že mám urostlou postavu tak akorát vhodnou pro muže, který na čas převezvme tvoji výchovu do svých rukou. Můžeš si proto být 100% jistá, že v POLEPŠOVNĚ M najdeš přesně to, co hledáš.

Striktně odlišuji to, co probíhá při tvojí výchově v POLEPŠOVNĚ a tím, co samotné "hře" předchází a následuje. Zatímco při tvojí výchově bude hlavním cílem vzrušení z ponížení, trestu, výprasku nebo bezmocnosti, před hrou i po ní jsem galantním mužem, který si s tebou rád třeba u kávy nebo oběda promluví o úplně běžných věcech nebo tě odveze domů.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode